لایک ایرانی

تخفیف!
قیمت اصلی 1,200,000تومان بود.قیمت فعلی 830,000تومان است.

لایک خارجی

 

آیا خرید لایک اینستاگرام در کنار خرید فالوور اینستاگرام ضرورتی دارد؟

اجازه بدین پاسخ این سئوال رو با یک مثال خدمتتون توضیح بدم، وقتی یک پروفایل اینستاگرام با صدها هزار فالوور را بررسی می کنید. اما، فقط چند تا لایک در پست ها دارد. که به عنوان عجیب و غریب. چنین نمایه ای شبیه پروفایلی است که از طریق حساب های جعلی فالوورهای خود را به دست آورده است. این توضیح می دهد که چرا توصیه ما خرید لایک اینستاگرام به همراه فالوورهای اینستاگرام است.

اگرچه، فالوورها همان چیزی هستند که بیشتر از همه می خواهید. با این حال، لایک ها نیز مهم هستند. توصیه ما این است که به نسبت حداقل یک چهارم تعداد فالوورهایی که خریداری کرده اید چندین لایک بخرید.

این یکی از راه هایی است که همه چیز طبیعی و منطقی خواهد شد. به این ترتیب، هیچ کس هرگز فکر نمی کند که شما در سفر خود برای به رسمیت شناختن و شهرت اینستاگرام از یک میانبر استفاده می کنید.

نکته مهم این که، به لطف این واقعیت که ما  کاربران فعال در اینستاگرام را به شما می‌فروشیم، شما از دو جهت سود میکنید زیرا، لایک ها، نظرات و اشتراک گذاری های پست شما نیز همراه با فالوورهایی که از ما خریداری می کنید افزایش می یابد به نوعی، این یک بسته تمام عیار درجه یک است.